Olu to tak

Doskonale Pana rozumiem, ujął Pan to bardzo precyzyjnie i zupełnie się z tym zgadzam. Problemem Ryb, (może niektórych, a piszę o sobie ) w odnalezieniu właściwej ścieżki na tej szerokiej już drodze i próbą skonfigurowania własnej nici wibracyjnej jest szeroko rozumiana, czy może rozwinięta percepcja i holistyczny wgląd ,”widzenie ” również różnych pasm wibracyjnych rzeczywiście zbieranych z otoczenia i to tak ogólnie pojętego, bo to napiera nie tylko z jednej płaszczyzny… i również jest to prawdą, że nie wiem, gdzie jest początek, a gdzie koniec, bo niemożliwe jest określenie tego, ponieważ NIE MA POCZĄTKU ANI KOŃCA . To piękne doświadczenia i męczące jednocześnie ,bardzo trudno się od nich odizolować , to płynie samo , wiem również, że to kształtuje i szliufuje osobowość i wszystkie poziomy ciał subtelnych .Uważnośc i poczucie Obecności są tylko chwilowe , kokon pomaga, owszem , ale nie można tutaj żyć inaczej, nie można żyć poza … bo żyjemy wkomponowani w to otoczenie. To również już nie boli, tylko czuje się wewnętrzny skutek i poczucie dziwnej tęsknoty , są też i chwile radosne, bo kochamy i jesteśmy kochanie , potrzebni innym, ale dokładnie taka jest natura Ryb 🙂 i na pewno moja z Jowiszem, Neptunem i urodzeniowym Chironem 🙂 To wszystko jest piękne, ale i bardzo męczące. ….
Dziękuję Panu za ten film i słowa, które pomogły mi, wsparły mnie i dodały sił w poczuciu siebie na mojej chyba już szerokiej drodze.
Dziękuję raz jeszcze i życzę wszystkiego dobrego 🙂

Tak to tylko astrologia
oj
Królewska Wiedza

Leave a comment

Szanowni Państwo, od 25 maja 2018 roku we wszystkich krajach Unii Europejskiej obowiązuje Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO), od tego czasu mogę kontaktować się z Państwem tylko jeśli udzielicie mi Państwo wyraźnej zgody. W przypadku gdy przetwarzanie danych osobowych odbywa się na podstawie Państwa zgody, macie Państwo prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie, co pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Zgodę na przetwarzanie danych osobowych można wycofać wysyłając e-mail na adres: r.borowiecki@gmail.com