Czy można chociaż naciągnąć takie twierdzenia

Miałbym jeszcze bardziej głupie pytanie .Raczej już na granicy magii i astrologii.Czytałem gdzieś że przedmioty wyprodukowane w miejscach gdzie w czasie gdy się urodziłem ascendent albo mc miały korzystne aspekty do niektórych elementów astrologicznych mogłyby mi pomagać w sprawach symbolizowanych przez te elementy.Np. W koniunkcji do Księżyca czy Wenus(ale raczej w koniunkcji czy opozycji nie u mnie bo Wenus u mnie jest jak Saturn) sprzyjałyby znalezieniu partnerki.Np. dla mnie takim przedmiotem mógłby być sprzęt elektroniczny zrobiony w Chinach w niektórych miejscowościach).Czy można chociaż naciągnąć takie twierdzenia do rzeczywistości?A może też dotyczy to także spraw kulturalnych np. piosenek stworzonych w takich miejscach?Np. wiele piosenek stworzonych przez artystów w miejscach z harmonijnym aspektem z ascendentem(gdzie był w czasie mojego urodzenia) do Księżyca uważam za dobre.Znacznie więcej niż poza Polską.Przyznam że zdecydowanie bardziej dotyczy to jednak filmów bo wolę przeważnie filmy z Europy zachodniej albo wschodniej niż Polskie( a także z USA które uważam jeżeli chodzi o podsumowanie ogólne najbardziej fatalne-w tyle za produkcjami azjatyckimi a niewykluczone że nawet z Afryki).

Tak to tylko astrologia
oj
Królewska Wiedza

Jeden komentarz

  1. Upiorny pisze:

    Oczywiście na oceanie może nie pasować.Natomiast wywód o tym zrobił P.Piotrowski.Co do wyskakiwania do przodu-gorzej jak ktoś do tego zmusza.A ja horoskopy robię raczej dla siebie.Dla innych to tylko tam gdzie wystarcza podstawowa wiedza astrologii i jest potrzebna znajomość szczegółów.Natomiast pisałem że lepiej z taką wiedzą spróbować hazardu.Ja wiem co zrobić tylko nie wiem dokładnie jak.

Leave a comment

Szanowni Państwo, od 25 maja 2018 roku we wszystkich krajach Unii Europejskiej obowiązuje Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO), od tego czasu mogę kontaktować się z Państwem tylko jeśli udzielicie mi Państwo wyraźnej zgody. W przypadku gdy przetwarzanie danych osobowych odbywa się na podstawie Państwa zgody, macie Państwo prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie, co pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Zgodę na przetwarzanie danych osobowych można wycofać wysyłając e-mail na adres: r.borowiecki@gmail.com