czasami robią szpetne błędy

Zauważyłem że portale astrologiczne czasami robią szpetne błędy .Np. tutaj https://www.astro.com/astro-databank/Buffett,_Warren popełniono karygodny błąd .Podano że jest aspekt dla 99.25 pomiędzy Saturnem i Uranem to kwadratura.To oczywista bzdura bo to jest niezbyt dokładny aspekt 100 !w 2 stronę to by był 80.Więc rozważanie tolerancji kwadratury po 10 stopni jest zupełnym absurdem.

Tak to tylko astrologia
oj
Królewska Wiedza

1 komentarz

  1. Upiorny pisze:

    Ja tylko chciałem zwrócić uwagę na to że nie może być tak bo jest inny aspekt.A co do 130-to nie znam takiego aspektu.Do tego trygon jest słabszy od kwadratury Ustawić można różnie ale nie można twierdzić ze 1 aspekt jest innym bo tego dotyczyła moja krytyka.Pisałem o tym bo twierdze ze to jest niedopuszczalne.O ile koniunkcje chyba dało by się naciągnąć może nawet do 13 stopni(no chyba że jest mniejszy aspekt niż 18 stopni).A np. o ćwierćkwadraturze to znalazłem tylko 2 wpisy w wyszukiwarce.To znaczy o tym że astrologia nie jest zbyt popularna.W każdym razie moje zdanie na ten temat jest jednoznaczne 1 aspekt musi się skończyć jeżeli ma być inny więc w tej sprawie ogólnie rzecz biorąc zdania nie zmienię.Pisze ogólnie bo jest 1 wyjątek ale tylko teoretyczny dla Ziemi aktualnie.

Leave a comment

Szanowni Państwo, od 25 maja 2018 roku we wszystkich krajach Unii Europejskiej obowiązuje Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO), od tego czasu mogę kontaktować się z Państwem tylko jeśli udzielicie mi Państwo wyraźnej zgody. W przypadku gdy przetwarzanie danych osobowych odbywa się na podstawie Państwa zgody, macie Państwo prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie, co pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Zgodę na przetwarzanie danych osobowych można wycofać wysyłając e-mail na adres: r.borowiecki@gmail.com