Ciekawe co z tego wyniknie.

Wygląda na to że będzie ciekawy nów w nocy .Bo w koniunkcji z Prozerpiną i z Uranem i w kwadraturze do Plutona.Ciekawe co z tego wyniknie.Raczej takie coś z uzdrawianiem zwykle się nie wiąże.Promienie słoneczne słabo grzeją ale tym razem było sporo jak na kwiecień.

Tak to tylko astrologia
oj
Królewska Wiedza

Jeden komentarz

  1. Upiorny pisze:

    Nie rozumiem czemu bym miał sobie zaprzeczyć.No i wkrótce będzie ten opisywany nów w trygonie do Plutona i słabej opozycji do Jowisza.Szkoda tylko że ten film pojawił się po tym nowiu.Przed to by lepiej wyglądało.

Leave a comment

Szanowni Państwo, od 25 maja 2018 roku we wszystkich krajach Unii Europejskiej obowiązuje Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO), od tego czasu mogę kontaktować się z Państwem tylko jeśli udzielicie mi Państwo wyraźnej zgody. W przypadku gdy przetwarzanie danych osobowych odbywa się na podstawie Państwa zgody, macie Państwo prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie, co pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Zgodę na przetwarzanie danych osobowych można wycofać wysyłając e-mail na adres: r.borowiecki@gmail.com