Astrolog – Ryszard V. Borowiecki

www.facebook.com
Ryszard Adam Borowiecki

Tak to tylko astrologia
oj
Królewska Wiedza

3 komentarze

 1. Upiorny pisze:

  Też życzę zadowolenia z świąt i nie tylko i robienia artykułów bez błędów.A może by tak coś napisać o tym czemu znowu te święta będą zimniejsze od poprzednich?W zimę powinny normalnie być zimniejsze.Tylko nie wiem dokładnie jak astrologicznie rozpracować sprawę pogody.

 2. Upiorny pisze:

  Znalazłem coś dziwnego.W opisach pisze się o zdolności przyciągania pieniędzy w horoskopie wynikających z harmonijnych aspektów Księżyca Słońca Asc i ewentualnie MC.Jednak wbrew sugestiom wielu bogaczy miało kiepskie aspekty pomiędzy tymi elementami.Np. Bill Gates czy Warren Buffett(kwadratura Słońca i Księżyca).Czy chodzi tu o bezproblemowe zarabianie a w przypadku innych bogaczy świadczy o tym że musieli bardzo dużo pracować aby zarobić?I zastanawiam się czy nieharmonijne aspekty Jowisza mogą powodować np. mimo dobrego statusu materialnego niezadowolenie spowodowane tym że ktoś mimo tego uważa się za biednego?

 3. Maria Jolanta Dubilis pisze:

  Ryszardzie! Już wysyłam ci link.
  http://www.empik.com/znaki-spojrz-w-gwiazdy-odkryj-siebie-faulkner-carolyne,p1183018619,ksiazka-p
  Szkoda,że póki co nie mam szans na osobistą rozmowę.
  Życie przede mną podobno.
  Młoda duchem niedawna jubilatka-uśmiecha się w tej chwili.
  Serdecznie pozdrawiam .
  Maria Jolanta- Doremiam (LadyDoremiam)

Leave a comment

Szanowni Państwo, od 25 maja 2018 roku we wszystkich krajach Unii Europejskiej obowiązuje Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO), od tego czasu mogę kontaktować się z Państwem tylko jeśli udzielicie mi Państwo wyraźnej zgody. W przypadku gdy przetwarzanie danych osobowych odbywa się na podstawie Państwa zgody, macie Państwo prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie, co pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Zgodę na przetwarzanie danych osobowych można wycofać wysyłając e-mail na adres: r.borowiecki@gmail.com