Blog – Vlog www.asborowiecki.net

Blog – Vlog
www.asborowiecki.net

Tak to tylko astrologia
oj
Królewska Wiedza

4 komentarze

 1. Upiorny pisze:

  Te portale nie są po to aby chwalić czy reklamować użytkowników ale żeby zarobić.Ale niestety z niektórymi filmami nie mogę się zgodzić.A można filmy wstawić na innych portalach.Facebook i youtube to portale bardzo komercyjne z tendencjami do manipulacji.

 2. Upiorny pisze:

  Pomyślałem sobie że ciekawie by było omówić efekt tzw. spalenia w przypadku koniunkcji ze Słońcem..Trudno uznać za spalenie koniunkcje Słońca z innymi gwiazdami.Przecież inne gwiazdy to też światła tylko takie mniej znaczące.Z tym że mogą mieć znacząco inną charakterystykę astrologiczną niż Słońce ale trudno to by było uznać za spalenie.Do tego niekiedy gwiazdy są w parach np. Algol to nie 1 gwiazda i czasami nie widać światła.W tym przypadku sprawa by była bardzo kontrowersyjna.Nie wiem co myślą o tym inni astrolodzy bo nie znalazłem opracowania na ten temat.

 3. Upiorny pisze:

  Miałbym jeszcze bardziej głupie pytanie .Raczej już na granicy magii i astrologii.Czytałem gdzieś że przedmioty wyprodukowane w miejscach gdzie w czasie gdy się urodziłem ascendent albo mc miały korzystne aspekty do niektórych elementów astrologicznych mogłyby mi pomagać w sprawach symbolizowanych przez te elementy.Np. W koniunkcji do Księżyca czy Wenus(ale raczej w koniunkcji czy opozycji nie u mnie bo Wenus u mnie jest jak Saturn) sprzyjałyby znalezieniu partnerki.Np. dla mnie takim przedmiotem mógłby być sprzęt elektroniczny zrobiony w Chinach w niektórych miejscowościach).Czy można chociaż naciągnąć takie twierdzenia do rzeczywistości?A może też dotyczy to także spraw kulturalnych np. piosenek stworzonych w takich miejscach?Np. wiele piosenek stworzonych przez artystów w miejscach z harmonijnym aspektem z ascendentem(gdzie był w czasie mojego urodzenia) do Księżyca uważam za dobre.Znacznie więcej niż poza Polską.Przyznam że zdecydowanie bardziej dotyczy to jednak filmów bo wolę przeważnie filmy z Europy zachodniej albo wschodniej niż Polskie( a także z USA które uważam jeżeli chodzi o podsumowanie ogólne najbardziej fatalne-w tyle za produkcjami azjatyckimi a niewykluczone że nawet z Afryki).

 4. Upiorny pisze:

  Zauważyłem że portale astrologiczne czasami robią szpetne błędy .Np. tutaj https://www.astro.com/astro-databank/Buffett,_Warren popełniono karygodny błąd .Podano że jest aspekt dla 99.25 pomiędzy Saturnem i Uranem to kwadratura.To oczywista bzdura bo to jest niezbyt dokładny aspekt 100 !w 2 stronę to by był 80.Więc rozważanie tolerancji kwadratury po 10 stopni jest zupełnym absurdem.

Leave a comment

Szanowni Państwo, od 25 maja 2018 roku we wszystkich krajach Unii Europejskiej obowiązuje Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO), od tego czasu mogę kontaktować się z Państwem tylko jeśli udzielicie mi Państwo wyraźnej zgody. W przypadku gdy przetwarzanie danych osobowych odbywa się na podstawie Państwa zgody, macie Państwo prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie, co pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Zgodę na przetwarzanie danych osobowych można wycofać wysyłając e-mail na adres: r.borowiecki@gmail.com