Tydzień niesie 27. XI – 4. XII. 2017 r.

Prognoza Astrologiczna
Tydzień niesie 27. XI – 4. XII. 2017 r.

Tak to tylko astrologia
oj
Królewska Wiedza

1 komentarz

 1. Maria-Jolanta ( Doremiam) pisze:

  Ryszardzie, bardzo dziękuję za ten tygodniowy przedsmak energii.Fakt,czuję ją jako rozterkę.Jakbym się pogubiła w zderzeniu z codziennością i rzeczywistością,która mnie więzi.Wiem,trzeba zanurkować w te odczucia i nie stracić panowania nad sobą.Kiedyś powiedziałeś,że mam”taką dziwną” (zrozumiałm) naturę i oczywiście zgodzę się z Tobą.To moja tarcza ochronno-obronna,bowiem żongluję między dwoma skrajnościami i wciąż staram się o równowagę.Nie są to jednak skrajności zła i dobra. Obecnie to też wymóg sytuacyjny.Ponad dwa i pół roku samotnie,bez pomocy,opiekuję się Mamą,chorą na Alzheimera.To była moja absolutnie świadoma decyzja. Nie żałuję,ale nie mogę powiedzieć,że jest łatwo.
  Ba! Jest czasem potwornie ciężko! Moja strefa komfortu jest zawarta w 3,4 godzinach przed snem.Od 20-tej do północy.Tyle mojego.Taki mój „kawwałek podłogi”. Wówczas staram się nie tylko zrobić podsumowanie dnia, małą autokorektę swoich myśli, ale i pobyć z dobrym słowem.choćby tak,jak w tej chwili.Słucham i piszę. Wierzę,że moja zmagania mają znaczenie nie tylko dla mojej Mamy,ale i dla mnie,pomimo bólu,samotności i wyrzeczeń. Coraz częściej jednak zastanawiam się,co mam zapisane w gwiazdach,że moje życie to wieczna walka i powstawanie z popiołów.Taki Feniks niebojaźliwy z delikatnośćią motyla.Jaki dar od gwiazd może dostać człowiek,którego cieniem jest wieczna duchowa samotność?
  Jestem ignorantem,jeśli chodzi o astrologię,choć zawsze mnie fascynowała i wymuszała respekt.Zawsze też miałam tę intuicyjną potrzebę nie tylko patrzenia w gwiazdy, ale również obserwowania ludzkiego znaku zodiaku i konfrontowanie spostrzeżeń z wiedzą wyczytaną.Piękna menażeria.Dlatego cieszą mnie te Twoje Vlogi.
  Mam nadzieję,że owe „NAPRZÓD” wypełni się Dobrem. Życzę także dobrego tygodnia.
  Serdecznie pozdrawiam.Jolanta

Leave a comment

Szanowni Państwo, od 25 maja 2018 roku we wszystkich krajach Unii Europejskiej obowiązuje Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO), od tego czasu mogę kontaktować się z Państwem tylko jeśli udzielicie mi Państwo wyraźnej zgody. W przypadku gdy przetwarzanie danych osobowych odbywa się na podstawie Państwa zgody, macie Państwo prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie, co pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Zgodę na przetwarzanie danych osobowych można wycofać wysyłając e-mail na adres: r.borowiecki@gmail.com