Szerokim łukiem

A czy można określić jakie aspekty powinno się unikać u niektorych postaci I ktore osoby omijać szerokim łukiem aby zaoszczedzic sobie przykrości i aby w przyszłości omijać intrygantow szerokim łukiem.

Tak to tylko astrologia
oj
Królewska Wiedza

1 komentarz

  1. Upiorny pisze:

    Ja zadawałem podobne pytanie ale bardziej szczegółowe.Do tego raczej znacznie gorzej niż jak ma się sąsiednie znaki z kimś ale raczej jak się ma np. kwadraturę Słońca do Słońca z kimś.U mnie jest bardzo negatywne.Częściej jest istotny smród a nie zapach.Nie rozumiem takiego podejścia.U mnie pewne aspekty porównawcze są zawsze negatywne i to bardzo.I to o rybach niezbyt mi pasuje.Prędzej pasuje do wodnika-ci to lubią uciekać.

Leave a comment

Szanowni Państwo, od 25 maja 2018 roku we wszystkich krajach Unii Europejskiej obowiązuje Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO), od tego czasu mogę kontaktować się z Państwem tylko jeśli udzielicie mi Państwo wyraźnej zgody. W przypadku gdy przetwarzanie danych osobowych odbywa się na podstawie Państwa zgody, macie Państwo prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie, co pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Zgodę na przetwarzanie danych osobowych można wycofać wysyłając e-mail na adres: r.borowiecki@gmail.com