przed nami ogromną przestrzeń

” w przyszłą sobotę otrzymujemy jeden z najsilniejszych dni który otwiera przed nami ogromną przestrzeń,wszyscy rozpoczynamy życie z wielkimi nadziejami,które powoli rozpoczynają się wielkim rozczarowaniem i nieporozumieniami ” to Pana słowa ,cóż to znaczy? Jak rozumieć Pana słowa?
Poza tym dzisiaj we wtorek 12.09.2017. Księżyc w kwadraturze z Neptunem a to przecież kłamstwa,fałsz,obłuda…
Możemy zostać oszukani … (to tak na marginesie)

1 komentarz

  1. Upiorny pisze:

    Chyba jednak ważniejszy jest”nowy rok astrologiczny niż numerologiczny.W sensie symbolicznym a niekoniecznie wydarzeń.Czyli początek barana.W sensie wydarzeniowym ważniejsze są cykle związane z aspektami np. będzie za około 2 lata bardzo ważna koniunkcja Saturna i Plutona która może zaowocować nawet wojną światową.Ale w tej sprawie to jest wiele aspektów i trudna też dlatego to uznać za początek roku.

Leave a comment

Szanowni Państwo, od 25 maja 2018 roku we wszystkich krajach Unii Europejskiej obowiązuje Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO), od tego czasu mogę kontaktować się z Państwem tylko jeśli udzielicie mi Państwo wyraźnej zgody. W przypadku gdy przetwarzanie danych osobowych odbywa się na podstawie Państwa zgody, macie Państwo prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie, co pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Zgodę na przetwarzanie danych osobowych można wycofać wysyłając e-mail na adres: r.borowiecki@gmail.com