3 z dni w których urodzone są kobiety

3 z dni w których urodzone są kobiety co można stwierdzić że jakoś tam pasują do mnieto mają kwadraturę Wenus do Plutona u mnie(i u siebie ale trochę mniej dokładną).Inne kwadraturę Słońca i Wenus u mnie.
Chciałbym zwrócić uwagę że dobrze by było omówić domy znienawidzone.Pod tym pojęciem należy rozumieć domy w których u posiadacza są tylko miejsca do których są tworzone istotne nieharmonijne aspekty.Np. dom 12 9-25 bliźniąt-opozycja do Neptuna ze strzelca i 4 kwadratury .Jaka jest charakterystyka takiego domu w horoskopie w którym są takie ustawienia?

Tak to tylko astrologia
oj
Królewska Wiedza

Leave a comment

Szanowni Państwo, od 25 maja 2018 roku we wszystkich krajach Unii Europejskiej obowiązuje Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO), od tego czasu mogę kontaktować się z Państwem tylko jeśli udzielicie mi Państwo wyraźnej zgody. W przypadku gdy przetwarzanie danych osobowych odbywa się na podstawie Państwa zgody, macie Państwo prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie, co pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Zgodę na przetwarzanie danych osobowych można wycofać wysyłając e-mail na adres: r.borowiecki@gmail.com