zaćmienie II

A miałem jeszcze dodać o tym czy lepiej już by było zacząć przed zaćmieniem Słońca czy przy czy po nim jeżeli ma się ustawienie planet z grubsza jak opisałem(czyli brak elementów które nieharmonijnie aspektuje tranzytujący Merkury a także Słońce i Księżyc w zaćmieniu).Oczywiście jest tu kilka spraw do omówienia .I jeszcze co innego-co jeżeli rozpoczyna się nie tyle przedsięwzięcie typu założenie przedsiębiorstwa ale serię niepowiązanych ale tych samych akcji np. wykonywanie roboty NIEZOBOWIĄZUJĄCEJ odpłatnie a na pewno nie niosącej żadnych późniejszych zobowiązań dotyczących jakości roboty.A także innych czynów też zupełnie niezobowiązujących w późniejszym okresie.Np. chodzi o zakłady różnego typu-ale już z opłaconymi ewentualnymi stratami.

Tak to tylko astrologia
oj
Królewska Wiedza

1 komentarz

  1. Upiorny pisze:

    Było wczoraj trzęsienie ziemi we Włoszech.jak głosi astrologiczna plotka ma być to dopiero przygrywka a mocniejsze wybryki mają być gdy Mars i Merkury utworzą koniunkcję pod koniec znaku lwa.

Leave a comment

Szanowni Państwo, od 25 maja 2018 roku we wszystkich krajach Unii Europejskiej obowiązuje Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO), od tego czasu mogę kontaktować się z Państwem tylko jeśli udzielicie mi Państwo wyraźnej zgody. W przypadku gdy przetwarzanie danych osobowych odbywa się na podstawie Państwa zgody, macie Państwo prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie, co pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Zgodę na przetwarzanie danych osobowych można wycofać wysyłając e-mail na adres: r.borowiecki@gmail.com