zaćmienie I

A gdzie indziej straszono zaćmieniem Słońca.Np. dokładne zaćmienie Słońca było przed rewolucją francuską na początku znaku strzelca.Że grozi śmierć ludziom co mają ważne elementy astrologiczne pod koniec znaków stałych -ale pisali że dotyczy to głównie władzy-czyli także Andrzej D.(Słońce byk),Beata S.(Mars lew) czy Zbigniew Z. Poza tym że może być rewolucja.A Słońce już oddala się od Marsa.
A pokrytykować mogę po przyjacielsku nawet wroga.
Przy okazji zaćmienia-może by tak napisać o zaćmieniach planet przez Słońce i efektach astrologicznych?Wiem że mogę być uznany za małostkowego ale podobno diabeł siedzi w szczegółach a”prawie”robi wielką różnicę.

Tak to tylko astrologia
oj
Królewska Wiedza

Leave a comment

Szanowni Państwo, od 25 maja 2018 roku we wszystkich krajach Unii Europejskiej obowiązuje Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO), od tego czasu mogę kontaktować się z Państwem tylko jeśli udzielicie mi Państwo wyraźnej zgody. W przypadku gdy przetwarzanie danych osobowych odbywa się na podstawie Państwa zgody, macie Państwo prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie, co pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Zgodę na przetwarzanie danych osobowych można wycofać wysyłając e-mail na adres: r.borowiecki@gmail.com