Aniu Aniu 3000 I TORTEM

Panie Ryszardzie, odcinek 3000 musi byc koniecznie z tortem

Tak to tylko astrologia
oj
Królewska Wiedza

3 komentarze

 1. Anna pisze:

  Kultowa postać Ryszard Popiołek znana z serialu „Dom „powiedzialby „Koniec świata”!
  Panie Ryszardzie Nie poddajemy sie!
  NiE wazne kiedy -wazne ,ze moze sie zdarzyc.
  Serdecznie pozdrawiam 🙂

 2. Upiorny pisze:

  Doszły mnie plotki że w czasie retrogradacji Merkurego nie należy rozpoczynać czegoś nowego.A jeżeli po 1 Merkury tworzy u kogoś w tym czasie tylko harmonijne aspekty np. ktoś ma 6 planet na początku byka ,koziorożca i panny a Merkury nie tworzy wtedy żadnych nieharmonijnych aspektów do elementów horoskopu to co wtedy?A po 2 -jak traktować coś co zostało zaczęte ale po długiej (powiedzmy 3 lata-jeżeli ma znaczenie ten okres to wypadałoby napisać)przerwie zaczyna się kontynuować tą sprawę?

 3. Upiorny pisze:

  A miałem jeszcze dodać o tym czy lepiej już by było zacząć przed zaćmieniem Słońca czy przy czy po nim jeżeli ma się ustawienie planet z grubsza jak opisałem(czyli brak elementów które nieharmonijnie aspektuje tranzytujący Merkury a także Słońce i Księżyc w zaćmieniu).Oczywiście jest tu kilka spraw do omówienia .I jeszcze co innego-co jeżeli rozpoczyna się nie tyle przedsięwzięcie typu założenie przedsiębiorstwa ale serię niepowiązanych ale tych samych akcji np. wykonywanie roboty NIEZOBOWIĄZUJĄCEJ odpłatnie a na pewno nie niosącej żadnych późniejszych zobowiązań dotyczących jakości roboty.A także innych czynów też zupełnie niezobowiązujących w późniejszym okresie.Np. chodzi o zakłady różnego typu-ale już z opłaconymi ewentualnymi stratami.

Leave a comment

Szanowni Państwo, od 25 maja 2018 roku we wszystkich krajach Unii Europejskiej obowiązuje Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO), od tego czasu mogę kontaktować się z Państwem tylko jeśli udzielicie mi Państwo wyraźnej zgody. W przypadku gdy przetwarzanie danych osobowych odbywa się na podstawie Państwa zgody, macie Państwo prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie, co pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Zgodę na przetwarzanie danych osobowych można wycofać wysyłając e-mail na adres: r.borowiecki@gmail.com