Zniosą wizy dla Polaków

Mnie zastanawia kiedy w końcu zniosą wizy dla Polaków, bo my Polacy jesteśmy dobrze wykształconym ludem, i potrzebujemy być docenieni poprzez dobre zarobki i możliwość rozwoju.
Też było by miło aby nasze wykształcenie tam było akceptowalne. Bo wiele osób ze Stanów i z Kanady studiuje tutaj medycynę.
Jak ten nowy prezydent ma polska krew to może by się czymś wykazał i zrobił prezent swoim rodakom na Wielkanoc ewentualnie na gwiazdkę:)

youtube.com/watch?v=lQcpSgJQqow

Cejrowski cytuje Trumpa: to dotyczy Polski
youtube.com/watch?v=0pQ8Vo-vpMQ

Tak to tylko astrologia
oj
Królewska Wiedza

Leave a comment

Szanowni Państwo, od 25 maja 2018 roku we wszystkich krajach Unii Europejskiej obowiązuje Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO), od tego czasu mogę kontaktować się z Państwem tylko jeśli udzielicie mi Państwo wyraźnej zgody. W przypadku gdy przetwarzanie danych osobowych odbywa się na podstawie Państwa zgody, macie Państwo prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie, co pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Zgodę na przetwarzanie danych osobowych można wycofać wysyłając e-mail na adres: r.borowiecki@gmail.com