Radku Zaprzysiężenie D.T.

Zaprzysiężenie D.T. to astrologiczny majstersztyk 🙂 Słońce idealnie na MC (w dekanacie i w dwadasamsie Wodnika), i taki też jest IC w Lwie; Asc w Byku w (dekanacie i dwadasamsie Koziorożca), Dcs. w Skorpionie (w dekannacie i dwadasamsie Raka).
Zobaczymy, pożyjemy tym bardziej, że w tym roku nad USA płonące złociste Słońce na pewien czas przykryje się aksamitem Księżyca. Idzie nowe.

Tak to tylko astrologia
oj
Królewska Wiedza

Leave a comment

Szanowni Państwo, od 25 maja 2018 roku we wszystkich krajach Unii Europejskiej obowiązuje Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO), od tego czasu mogę kontaktować się z Państwem tylko jeśli udzielicie mi Państwo wyraźnej zgody. W przypadku gdy przetwarzanie danych osobowych odbywa się na podstawie Państwa zgody, macie Państwo prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie, co pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Zgodę na przetwarzanie danych osobowych można wycofać wysyłając e-mail na adres: r.borowiecki@gmail.com