Warsztat Astrologa Kosmogram Porównawczy

Ale to można założyć, że cokolwiek nie zaprognozujemy, to może się udać/wydarzyć albo nie, bo nad wszystkim decydujące słowo ma siła wyższa 🙂 Więc po co prognozować.
Ja to bym chciała właśnie jakąś niezbitą, konkretną prognozę typu „tutaj i tutaj spotka Cię to i to, wyjdzie z tym i z tym albo rozpadnie się to i to” i wtedy bym była utwierdzona, że to działa, że znikąd indziej nie mogłam tych informacji wziąć.
A a propos nauki, no to tak – czytuję różne fora i blogi, gdzie ludzie piszą, jak na nich wpłynął jaki tranzyt i obserwuje sobie jakie ja mam tranzyty. Jakoś mnie to ciekawi i nie umiem sobie odmówić takiego czytania, ale wiem, że w taki sposób się nie uczę i nie mogę na czymś takim polegać. To jest jednak dużo do ogarnięcia wzrokiem na takim horoskopie – powiązać domy z władcami domów z aspektami, tranzytami, midpunktami itd itd. a progresja to już w ogóle nie wiem, co to jest i nie mam do tego kalkulatora, więc taka jest ta moja „zabawa” 😉
I oczywiście ja bardzo doceniam, że mi pan zawsze poświęca tyle czasu na rozmowę (bo są to zawsze interesujące rozmowy), ale no jakiś dowód w przód by mi się przydał.

„Jako kobieta czułam bym się zniesmaczona jak jakiś obcy facet co mnie ledwo zna na początku poruszał temat filmów tupu por dla 18+.”
Nie masz zielonego pojęcia o czym pisałem.Równie dobrze mogłabyś być zgorszona że ktoś pisze o chorobach wenerycznych a jest to rzecz ważna.
Są informacje których domagam się od innych bo ich potrzebuję.Ty natomiast od razu chcesz sprawić złe wrażenie.Po 1 czepiasz się byle czego i jesteś bardzo drażliwa.Po 2 ja jestem bardzo zniesmaczony bo używasz niezrozumiałych tekstów których nie ma w języku polskim typu”portfolio” a ja nie znoszę języków obcych i jak ktoś je używa.No i najważniejsze-po co o tym piszesz jak to mnie wcale nie obchodzi?Nie zajmuję się opiniami obcych o mnie.Czy uważasz że jest ważna że miałbym się przejmować ta opinią?Jeżeli chcesz komuś rozkazywać to znajdź sobie niewolnika.Ja się nie będę podporządkowywał byle komu.No i kandydatką np. na moją żonę nie jesteś tym bardziej co by mnie miało to obchodzić?

Wygląda zawsze da się zmienić, charakter osoby np płci męskiej po 40ce może być ciężko. Taka osoba może nie mieć ochoty nad pracą nad sobą.”
y powinnaś się zastanowić po co piszesz.Podobno tzw. wycieczki osobiste są niemile widziane.W każdym razie to co opisałem dotyczyło innej osoby i nie powinnaś się tym ekscytować.Równie dobrze bym mógł się czepiać Ciebie że jakoś się zwracasz do innych.
„A jak pracujesz w branży dla 18+ i masz tak bogate portfolio, to możesz o tym napisać.”
Chodziło o branże egzekucyjną czyli przypuszczasz że jestem katem czy co innego?Nie lubię niedomówień.
„Ja przypuszczam że dzielisz się wrażeniami z pewnego typu portali.”
A konkretnie aby nie było niedomówień to o co chodzi?Często po tego typu tekstach były do mnie pretensje że pisze o czym innym jeżeli tekst był niejednoznaczny.

To pisałem że najlepiej sprawdzić tą astrologię porównawczą-bo za każdym razem działało.Inne sposoby są sporo trudniejsze.No i o wiele więcej uczenia.

Tak to tylko astrologia
oj
Królewska Wiedza

Leave a comment

Szanowni Państwo, od 25 maja 2018 roku we wszystkich krajach Unii Europejskiej obowiązuje Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO), od tego czasu mogę kontaktować się z Państwem tylko jeśli udzielicie mi Państwo wyraźnej zgody. W przypadku gdy przetwarzanie danych osobowych odbywa się na podstawie Państwa zgody, macie Państwo prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie, co pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Zgodę na przetwarzanie danych osobowych można wycofać wysyłając e-mail na adres: r.borowiecki@gmail.com