Są różne problemy pomiędzy 2 osobami.

Są różne problemy pomiędzy 2 osobami.
Można z grubsza wymienić 4 rodzaje
1.Całkowicie dyskwalifikujące typu sprzeczne cele.
2.Niezrównoważenie psychiczne,agresja wobec 2 osoby-to znaczy że lepiej żeby obok siebie nie przebywały.
3.Nieporozumienia,nadinterpretacje,urojenia np. prześladowcze oraz kłamanie . W normalnych relacjach zwykle nie jest wielki problem ale w przypadkach typowo naukowych jest to wręcz dyskwalifikujące np. w robocie z tym związanej.Np. do 1 osoby coś pisałem o filmach pornograficznych a ona do mnie ze twierdzę ze jest prostytutką co było zdecydowanie bzdurą a nawet nic z tego co pisałem takiego nie wynikało.
4.Problemy typu brak higieny,lenistwo,nie podobające się 2 osobie poczucie humoru,duże braki w kulturze-zwykle nie jest to dużym problemem ale zdarzają się wyjątki u ludzi drażliwych którzy czasami są gotowi za to zabić.

Tak to tylko astrologia
oj
Królewska Wiedza

5 komentarzy

 1. Upiorny pisze:

  Jakby ktoś nie rozumiał to chodziło w tych rodzajach problemów o to jakiego kalibru zwykle te problemy.Te co zwykle najgorsze to na początku.To tylko takie uściślenie a nie ma nic to wspólnego z pytaniem w tej sprawie.

 2. Belcia pisze:

  Wg mnie najseksowniejsza częścią człowieka jest mózg.Czasem ten narząd w przenośni zmienia lokalizacje, ważne aby był na miejscu i był używany. Czasem trzeba poświęcić troszkę czasu aby o siebie zadbać pod względem estetycznym i jak emocjonalnym.

  Wygląda zawsze da się zmienić, charakter osoby np płci męskiej po 40ce może być ciężko. Taka osoba może nie mieć ochoty nad pracą nad sobą.

  Ps. Drogi „Upiorny: ten pseudonim jak dla mnie ma wiele przesłania negatywnego.
  Jako kobieta czułam bym się zniesmaczona jak jakiś obcy facet co mnie ledwo zna na początku poruszał temat filmów tupu por dla 18+.
  A jak pracujesz w branży dla 18+ i masz tak bogate portfolio, to możesz o tym napisać.
  Ja przypuszczam że dzielisz się wrażeniami z pewnego typu portali.

  • Cez pisze:

   Belciu, sama mowisz, ze moze byc ciezko zmienic charakter, lub ze mozg jest najseksowniejszy, a chwile pozniej starasz sie hm „zanegowac” istnienie powyzszych problemow? jak przeczytalem komentarz Upiornego to wpierw sie zastanawialem czy nie przesadzil, ale po poznaniu sprawy komentarz belci naprawde jest suchy i „natretny”, czepiasz sie jego nazwy uzytkownika, potem dociekasz portfolio, i oceniasz jego wiedze, wypowiedzialem sie, bo uznalem ze warto, pozdrawiam

   Ps. dawno mnie nie bylo na vlogu ;P

   • Belcia pisze:

    Witam serdecznie,
    Odpowiem w sposób dyplomatyczny.
    Punkt widzenie zależy od punktu siedzenia.
    Pozdrawiam i życzę miłego dnia,
    Belcia.

 3. Upiorny pisze:

  „Jako kobieta czułam bym się zniesmaczona jak jakiś obcy facet co mnie ledwo zna na początku poruszał temat filmów tupu por dla 18+.”
  Nie masz zielonego pojęcia o czym pisałem.Równie dobrze mogłabyś być zgorszona że ktoś pisze o chorobach wenerycznych a jest to rzecz ważna.
  Są informacje których domagam się od innych bo ich potrzebuję.Ty natomiast od razu chcesz sprawić złe wrażenie.Po 1 czepiasz się byle czego i jesteś bardzo drażliwa.Po 2 ja jestem bardzo zniesmaczony bo używasz niezrozumiałych tekstów których nie ma w języku polskim typu”portfolio” a ja nie znoszę języków obcych i jak ktoś je używa.No i najważniejsze-po co o tym piszesz jak to mnie wcale nie obchodzi?Nie zajmuję się opiniami obcych o mnie.Czy uważasz że jest ważna że miałbym się przejmować ta opinią?Jeżeli chcesz komuś rozkazywać to znajdź sobie niewolnika.Ja się nie będę podporządkowywał byle komu.No i kandydatką np. na moją żonę nie jesteś tym bardziej co by mnie miało to obchodzić?

  Wygląda zawsze da się zmienić, charakter osoby np płci męskiej po 40ce może być ciężko. Taka osoba może nie mieć ochoty nad pracą nad sobą.”
  y powinnaś się zastanowić po co piszesz.Podobno tzw. wycieczki osobiste są niemile widziane.W każdym razie to co opisałem dotyczyło innej osoby i nie powinnaś się tym ekscytować.Równie dobrze bym mógł się czepiać Ciebie że jakoś się zwracasz do innych.
  „A jak pracujesz w branży dla 18+ i masz tak bogate portfolio, to możesz o tym napisać.”
  Chodziło o branże egzekucyjną czyli przypuszczasz że jestem katem czy co innego?Nie lubię niedomówień.
  „Ja przypuszczam że dzielisz się wrażeniami z pewnego typu portali.”
  A konkretnie aby nie było niedomówień to o co chodzi?Często po tego typu tekstach były do mnie pretensje że pisze o czym innym jeżeli tekst był niejednoznaczny.

Leave a comment

Szanowni Państwo, od 25 maja 2018 roku we wszystkich krajach Unii Europejskiej obowiązuje Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO), od tego czasu mogę kontaktować się z Państwem tylko jeśli udzielicie mi Państwo wyraźnej zgody. W przypadku gdy przetwarzanie danych osobowych odbywa się na podstawie Państwa zgody, macie Państwo prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie, co pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Zgodę na przetwarzanie danych osobowych można wycofać wysyłając e-mail na adres: r.borowiecki@gmail.com