Plazma ze Słońca Radku

No właśnie pogoda. W ostatnim czasie pogoda na Ziemi nie nastraja do żartów, najlepiej poinformowani są na losyziemi.pl, od nich dużo można się dowiedzieć jak choćby to, że 8-9 listopda do naszej magnetosfery wpadnie z impetem spora i gęsta plazma ze Słońca -http://losyziemi.pl/wkrotce-doleci-do-ziemi-gesta-plazma-ktora-oderwala-sie-ze-slonca-w-sobote-rano-z-dwoch-miejsc-jednoczesnie#more-58784 .Trzęsienia, trąby, ulewy, brakuje wuklanów i tsunami (takie czasy: Pluton kw. Jowisz, Uran i Saturn kw. Neptun, a do tego Mars i Wenus – to się czuje). Już nie pamiętam, żeby tak długo utrzymywał się niż, 6 tydzień i nie widać końca.

Tak to tylko astrologia
oj
Królewska Wiedza

1 komentarz

  1. Radek pisze:

    Panie Ryszardzie, ale poszedł pan rozpiętością po bandzie 🙂 To jest oczywiste, że era Ryby – czyli to co w komentarzach piszę do pana pod filmikami sprawiła, że jesteśmy daleko w lesie (lekko sprawę ujmując). W tej chwili na świecie dzieje się dużo, panuje wszechobecne zakłamanie na globalną skalę. Współcześnie banki i media nam formują przestrzeń, z którą wiecznie się sytkamy. Dobrze, że mamy świadomość własną i zbiorową, i to waśnie jest to! To, że Neptun jest w Rybach – jakby już na końcu drogi, w której Ptolemeusz i Ceszarz Chin Wudi mieli okazję poczuć zaczyn tej ery, która się powoli kończy. Kasta Cesarzy rzymskich ostro mordowała, a i tak upadła, i to przez chrystjanizację. Wcześniej były Teby, Egipt, był Rzym a teraz to jest USA i Watykan, a i tak nie wiemy nic o własnej rasie. Dłużej żyje pan ode mnie więc zapytam: skąd człowiek pochodzi? Kim jest jego przodek? Coś tam wiemy o Atlantydzie, coś o Majach, niby coś wiemy o Sumerach, a tak naprawdę nic nie wiemy.

    Gdy Neptun w swym cylku pojawił się u siebie w r. 1848, to rozpoczął się masowy okrzy Wiosy Ludu: Wolność – Równość – Braterstwo. Jaki to był dla burżuazji i szlachty tragiczny moment. Kolor krwi był częstym widokiem, i to właśnie przez nią powstały nowe państwa i zostały napisane na nowo konstytucje. W 2012 r. rozkręciła się Arabska Wiosna, aha jakby deja vu z poprzedniego cylku Neptuna, jednak tym razem będzie inaczej, bo Pluton jest w Koziorożcu. Tak przy okazji Nikola Tesla nie otworzył puszki pandory, otworzył ją rząd USA projektem „Manhattan Engineering District” i Robert Oppenheimer. Gdy Ameryka uzyskała niepodległość, Pluton był w Koziorożcu, czyli w okresie ‚tu i teraz’ kończy cykl i to na styku dwóch er. A jest o czym myśleć, bo 45 Prezydent Donald Trump to w moim osobistym odczuciu jest mało znaczącym jokerem w tali. Faktycznie wygrał wybory jakby namaszczony był energią Urana, ale co to oznacza to się dopiero dowiemy. Trapi mnie skąd 16 lat temu twórcy ‚The Simpsons’ wiedzieli, że ktoś taki się pojawi i wygra wybory? Wojska Astacusa (notabene słusznie zauważone, że niestety są na wyginięciu) mają tajne bronie:’Blue Beam’; „Haarp’, wiedzą najwięcej o obcych cywilizacjach. I teraz mając nowego prezydenta; bankrutctwo gospodarcze; manipulacyjną high-tech_nologię i edukacyjnie marne społeczeństwo, konsekwentnie badają i robią sobie przedpole do manewrów geopolitycznych. Już starożytni alchemicy kształtowali erę Ryby, a pojęcie atom ma wielu ojców.

    Zgadzam się, że obecnie żyjemy w erze plastiku. Była epoka brązu, żelaza, to teraz mamy epokę plastiku, która toksycznie wpływa na wszystko. Ale po cichu liczę na to, że jeszcze poczuję na własnej skórze jak się rozprzestrzeniać będzie trend wolnej (intencji) energi. Smutnym faktem jest, że jest to etap dla naszego wygodnictwa przesądzony. Kolejny rok platoński będzie wozem badź przewozem. Zobaczymy w którym kierunku homo sapiens pójdzie. Jednak z wieloma kwestiamy o których jest mowa w nagraniu nie zgadzam się. Rytm planet okiem egocentrycznych pojeć ma wpływ dwojaki: bezpośredni i pośredni, i tak samo jest z pogodą. Zatem całyt organizm ma wpływ na siebie, Planety na Słońce również. Sam Jan Kepler dał światu swoje prawa, tzw. ‚Prawa Keplera’, zaś namacalny dowód dał J.H. Nelson, który uzmysłowił wyobraźnią uczonym, że układy planet w ich orbicie wokół Słońca mogą pomóc bądź przeszkodzić w rozchodzeniu się fal radiowych. Myślę, że jest to subtelne podejście do ogółu, każdy obrazowo uzmysławiać będzie od własnych przekonań. Faktem jest, że jak coś z Kosmosu spadnie na Ziemię to i nasza mateczka to odczuje 🙂

    .. a i jeszcze jedno na koniec. W Małym Książę jest wspaniale zobrazowana treść, a mianowicie jak nasz bohater starał się od doroslych dowiedzieć co widzą na narysowanym przez niego rysunku. Na kartce namalowany był słoń, zjedzonego przez węża. Jakie było wielkie ździwienie małego, że dorośli widzą tylko kapelusz.

Leave a comment

Szanowni Państwo, od 25 maja 2018 roku we wszystkich krajach Unii Europejskiej obowiązuje Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO), od tego czasu mogę kontaktować się z Państwem tylko jeśli udzielicie mi Państwo wyraźnej zgody. W przypadku gdy przetwarzanie danych osobowych odbywa się na podstawie Państwa zgody, macie Państwo prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie, co pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Zgodę na przetwarzanie danych osobowych można wycofać wysyłając e-mail na adres: r.borowiecki@gmail.com