Planetoidy

Wiem że to się nie spodoba ale się nie zgodzę-zwłaszcza że tekst w sporym stopniu nie na temat.
Po 1 nie pisałem o dokładnej analizie wszystkich planetoid a nawet tych 100 najważniejszych.Pisałem że należy uwzględnić dokładne aspekty planetoid u 1 osoby do ważnych elementów 2 osoby(nie tylko Słońca ale Słońce i Księżyc najważniejsze ze względu na sporą szanse utworzenia aspektów idealnych w porównaniu z innymi elementami.A co do małżeństwa-niedawno robiłem analizę i było pełno aspektów nieharmonijnych.Najśmieszniejsze że element który miał najwięcej nieharmonijnych aspektów u kobiety do chłopa miał u mnie najlepsze połączenie z moim horoskopem.No i nieeleganckie jest domaganie się zrobienia czegoś.Dla mnie samo to nie jest istotne ale bardziej przesadzone jest to jak domaga się czegoś niemożliwego!Nigdzie tu nie sugerowałem że coś takiego potrafię żeby 2 skonfliktowane ze sobą osoby się pogodziły.Wręcz na odwrót-sam twierdziłem że w kontaktach z innymi jestem wybredny i dla mnie niezrozumiałe jest to dlaczego oni brali śluby itp..Ten wywód mnie zdecydowanie nie przekonał -zwłaszcza że niestety ale w znacznej części był nie na temat planetoid.Do tego ja miałbym problem ze zbadaniem setek ludzi.Mam pomysł ale niestety nie do końca legalny-wsadzić 2 wybranych do klatki i ich obserwować.Generalnie największym moim problemem w tej sprawie jest po prostu brak efemeryd planetoid abym mógł robić jakieś konkretne analizy.
I radzę się na mnie nie obrażać ale nie wierzę w ludzi nieomylnych.W tym wywodzie nie było nic co by było dowodem na to że mam niewłaściwe podejście do planetoid.Zwłaszcza że wielu twierdzi że planetoidy mogą mieć istotne znaczenie nawet winnych przypadkach niż opisałem.

Ja uważam ze w wersji podstawowej porównywanie zwykle jest niedostateczne.należy uwzględnić co się da bo mogą się zdarzyć np. niemiłe bo bardzo dokładne kwadratury np. planetoid do Słońca.

Tak to tylko astrologia
oj
Królewska Wiedza

Leave a comment

Szanowni Państwo, od 25 maja 2018 roku we wszystkich krajach Unii Europejskiej obowiązuje Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO), od tego czasu mogę kontaktować się z Państwem tylko jeśli udzielicie mi Państwo wyraźnej zgody. W przypadku gdy przetwarzanie danych osobowych odbywa się na podstawie Państwa zgody, macie Państwo prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie, co pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Zgodę na przetwarzanie danych osobowych można wycofać wysyłając e-mail na adres: r.borowiecki@gmail.com