Kosmogram to wiedza ale … .

nie wiem skąd to Pan wie…

niesamowite

znasz mnie nie znając mnie. szacun…

Tak to tylko astrologia
oj
Królewska Wiedza

1 komentarz

 1. Julita pisze:

  Ludzie są w tych czasach bardzo zabiegani, często nie mają czasu na to żeby zebrać własne myśli.
  Praca wymaga od ludzi ogromnego wysiłku i zaangażowania w to co się robi.
  W zasadzie szukamy jakiegoś bardziej naukowego wytłumaczenia, nawet o czym czytałam niedawno dla śmierci klinicznej. Biedne szczurki które doświadczają podłączone do skomplikowanej aparatury tego, że „coś się wtedy juz dzieje”… mówi się o szczurach, że to bardzo inteligentne stworzenia ale przecież przez lata ktoś coś na nich testuje. Lata doświadczeń karmicznych robią swoje.
  Niby żart, ale teraz poważnie. Zastanawiam się gdzie w tym wszystkim jest teraz magia. Takie zdziwienie nad niezwykłością tego świata. Chciałabym o tym, ale temat zszedł mi juz niestety na inny taki tor.
  Panie Ryszardzie obawiam się ze kiedyś nawet zdziwienie będzie czymś co okreslone jest ściśle logicznie 🙁

Leave a comment

Szanowni Państwo, od 25 maja 2018 roku we wszystkich krajach Unii Europejskiej obowiązuje Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO), od tego czasu mogę kontaktować się z Państwem tylko jeśli udzielicie mi Państwo wyraźnej zgody. W przypadku gdy przetwarzanie danych osobowych odbywa się na podstawie Państwa zgody, macie Państwo prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie, co pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Zgodę na przetwarzanie danych osobowych można wycofać wysyłając e-mail na adres: r.borowiecki@gmail.com