Dobra Zabawa Cez

www.asborowiecki.net

witam, chcialbym zauwazyc ze nie tylko fotosynteza jest odpowiedzialna za tlen, z oceanu wydobywa sie go prawdopodobnie duzo wiecej niz z roslin. mysle ze nie nalezy az tak sie martwic tym co bedzie za tysiace lat, bo nigdy nie wiadomo kiedy nagle ktos odkryje cos niesamowitego, cos, co moze odmienic totalnie wszystko. jest taki fajny serial „Utopia” ktorego tematyka bazuje na zbyt duzej ilosci ludzi na planecie – ale mysle ze gdyby byl to AZ TAKI problem, to raczej w pewnym momencie ludzkosc sie opanuje, nawet jesli natura i surowce ich do tego beda musialy zmusic.

Tak to tylko astrologia
oj
Królewska Wiedza

1 komentarz

  1. Cez pisze:

    szanowny panie Borowiecki ja utopista nie jestem, moja wypowiedz dotyczyla wypowiedzi wyzej, mysle ze lepiej, w tym wypadku, przelac zabawe na serial niz swiat realny, dlatego wlasnie go polecilem.

Leave a comment

Szanowni Państwo, od 25 maja 2018 roku we wszystkich krajach Unii Europejskiej obowiązuje Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO), od tego czasu mogę kontaktować się z Państwem tylko jeśli udzielicie mi Państwo wyraźnej zgody. W przypadku gdy przetwarzanie danych osobowych odbywa się na podstawie Państwa zgody, macie Państwo prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie, co pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Zgodę na przetwarzanie danych osobowych można wycofać wysyłając e-mail na adres: r.borowiecki@gmail.com