Anno to miło.

Niektórzy obchodzą Święto Astrologa przy równonocy wiosennej, niektórzy przy Trzech Królach. Mnie dzisiejszy dzień jakoś bardziej kojarzy się z astrologią. Wszystkiego Dobrego, Samych Pozytywnych Aspektów 🙂 .
www.asborowiecki.net

Chciałam dopisać te życzenia przy aktualnym „tydzień niesie”, ale jestem niecierpliwa, więc wpisuję już przy zeszłotygodniowym. Serdecznie pozdrawiam.

Tak to tylko astrologia
oj
Królewska Wiedza

1 komentarz

  1. AniaBB pisze:

    Panie Ryszardzie jeszcze raz dziękuję za poświęcenie mi tak dużo czasu.

Leave a comment

Szanowni Państwo, od 25 maja 2018 roku we wszystkich krajach Unii Europejskiej obowiązuje Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO), od tego czasu mogę kontaktować się z Państwem tylko jeśli udzielicie mi Państwo wyraźnej zgody. W przypadku gdy przetwarzanie danych osobowych odbywa się na podstawie Państwa zgody, macie Państwo prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie, co pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Zgodę na przetwarzanie danych osobowych można wycofać wysyłając e-mail na adres: r.borowiecki@gmail.com