W Nowy Roku 2016

Hej Hej!
Właśnie tak!
Dzyń dzuń dzeń, dzwonku dzwoń
Na ten Nowy Rok.
Tak dobrze mi tu z wami, że
Nie ruszę się na krok.
Twoje solo. ….. (tutaj poproszę o jakąś Panie Ryszardzie sympatyczną anegdotę 😉
Dzyń dzuń dzeń, dzwonku dzwoń
Wszystkim, których znam.
Niech radość zawsze gości tu…
Życzymy tego wam!
Czy kto widział paczkę lepszych kumpli?
Jasne, że nie. … Kubuś Puchatek i kumple 😉

…dobry wieczór zodiakalni bracia, Nowy Rok już się rozpędza .. 5-4-3-2-1 .. niech muzyka pięknie gra

http://s.123savemp3.net/stream.php?q=13173_104404285_/

Pluton w Koziorożcu „Koronie Zodiaku” rozgląda się .. .., jest! Wypatrzył ojca Kronosa w Strzelcu co z rozwagą filozoficznie duma, …hmm nad czym, nad sprawiedliwością? …sądzę, że tak. Po drugiej stronie zaś brata Posejdona wypatrzył – przebywa u siebie w Rybach, gdzie marzył … oj długo marzył, by wygodnie w ulubionym fotelu rozciągnąć łuskowate nogi, spocząć wygodnie i oddać się nirwanie. Z śródniebia Pluton wypatrzył też drugiego ze swoich braci Zeusa w sceptycznej Pannie. .. hmm zaczął się zastanawiać, jak sobie Victor (przydomek Zeusa) radzi? Pewnie sumiennie analizuje i kto wie, czy się nie wytrącił nad szczegółami. .. no dobrze, a co robi w takim razie tryskający nonszalancją jego syn Mars?! .. no tak flirtuje, szuka partnerstwa. … ha, pomyślał Pluton: ciekawe czy znalazł? Afrodyta przecież podąża do Kronosa. … no dobrze, nie ma co się martwić, za chwilę Mars odwiedzi moje strony, oby tylko wiedział czego chce. Gdy będzie wiedział, to wszechstronność jego zostanie dobrze spożytkowana … no tak (myśli dalej Pluton), przecież czeka Marsa interesująca droga: Skorpion, Strzelec i Koziorożec … no właśnie, będzie się zbliżał do mnie. Tak, trzeba młodziaka podbudować! Oby tylko się nie buntował, bo nic z tego dobrego nie wyjdzie. Tylko ten Uranos, zmęczony już jestem jego nieobliczalną spontanicznością – wiatry jakie w Baranie wytwarza śrubują moje interesy. Dobrze, że jeszcze promienie Słońca mnie łagodzą … chociaż cztery zaćmienia będą miały wpływ na decyzje. Mercurius gdzie on jest?

…pozdrawiam serdecznie w tym nowym roku i życzę przede wszystkim wyobraźni i logiki – aby były twórcze i owocne w tym już rozpoczętym roku.

Tak to tylko astrologia
oj
Królewska Wiedza

1 komentarz

  1. AniaBB pisze:

    Panie Ryszardzie, czy w tym roku będzie już Pana telewizja? Ja mam słabą cierpliwość, a ciekawość ogromną i doczekać się już nie mogę. Życzę Panu (i sobie, i innym przyszłym widzom), żeby szybko Pan doprowadził do udanej emisji pierwszych programów.

Leave a comment

Szanowni Państwo, od 25 maja 2018 roku we wszystkich krajach Unii Europejskiej obowiązuje Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO), od tego czasu mogę kontaktować się z Państwem tylko jeśli udzielicie mi Państwo wyraźnej zgody. W przypadku gdy przetwarzanie danych osobowych odbywa się na podstawie Państwa zgody, macie Państwo prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie, co pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Zgodę na przetwarzanie danych osobowych można wycofać wysyłając e-mail na adres: r.borowiecki@gmail.com