Introwertyk i co

Dziękuje za odpowiedź i za zaproszenie na spotkanie. Pańskie filmy są znakomitym instruktażem, a jednocześnie dopełnieniem dla osób, które chcą więcej. Obecnie jestem na takim etapie, że astrologia strasznie mnie fascynuje. Najbardziej boli mnie, że ta wspaniała dziedzina, została opanowana przez ludzi medialnych, którzy nie mają o tym zielonego pojęcia. Zero etyki, zero wiedzy. Dla moich znajomych astrologia to wróżenie, horoskopy z ostatniej strony gazet. Z drugiej strony, co według mnie jest dobre, astrolodzy to zamknięta grupa ludzi, którzy posiadają na prawdę ogromną wiedzę i doświadczenie. Ci ludzie psują dobry wizerunek astrologii.

Obecnie analizuje swój kosmogram, jestem rakiem, posiadam księżyc i słońce w raku. Pewien „astrolog”, stwierdził, że przy takim ułożeniu planet, jestem 100% rakiem. Czyżby? Czy słońce i księżyc w kosmogramie, odgrywa najważniejszą rolę?

Tak to tylko astrologia
oj
Królewska Wiedza

1 komentarz

 1. Introwertyk pisze:

  Dziękuje p. Ryszardzie za odpowiedź. Trafia Pan w sedno.

  „Dziecię astrologii” – to bardzo dobre określenie. Bardzo często słyszę, że królowa nauk to bezbłędna dziedzina, a możliwe błędy wynikają nade wszystko ze złej interpretacji przez astrologa. Bardzo nie lubię używać tego tytułu w stosunku do osób, które posiadają na prawdę ubogą wiedzę. I jest to eufemizm. Tym osobom zarzucam po prostu brak profesjonalizmu, brak etyki. Umówmy się – do astrologa przychodzą ludzie z różnymi problemami, często bardzo poważnej natury. Astrolog w tym momencie ponosi odpowiedzialność za każde wypowiedziane słowo. Być może są w tej branży ludzie, którzy celowo wprowadzają w błąd lub są zupełnie tego nie świadomi. Szybki kurs astrologii tutaj nie wystarcza. To są długie lata pracy.

  Ostatnio bardzo zasypuję Pana pytaniami, ale chciałem zapytać, czy prof Leszek Weres, organizuje jeszcze szkoły astrologiczne? Może najlepiej zapytać u źródła. Z dostępnych materiałów na YT mogę wywnioskować, że to szalenie analityczny człowiek, ogromna wiedza, dar kojarzenia. I taka chyba jest astrologia, można nauczyć się, albo wręcz wykuć na pamięć pewnych rzeczy, ale czy to jest właściwa droga?

  Co do zodiaku – zaborczy, szalenie pamiętliwy (strasznie uciążliwa sprawa), skłonności do destrukcyjnego myślenia, utopijne myślenie, iluzja, wyobraźnia. W zasadzie wszystko co Pan wymieniał w filmach o raku. Skomplikowana jednostka. :))

  Pozdrawiam Ciepło.

Leave a comment

Szanowni Państwo, od 25 maja 2018 roku we wszystkich krajach Unii Europejskiej obowiązuje Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO), od tego czasu mogę kontaktować się z Państwem tylko jeśli udzielicie mi Państwo wyraźnej zgody. W przypadku gdy przetwarzanie danych osobowych odbywa się na podstawie Państwa zgody, macie Państwo prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie, co pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Zgodę na przetwarzanie danych osobowych można wycofać wysyłając e-mail na adres: r.borowiecki@gmail.com