Kurs Astrologii

Astrologia – narzędzie do lepszego życia
posted in: Aktualne Wydarzenia, Astrologia, Spotkania cykliczne |
Astrologia jako nauka może dać odpowiedzi na pytania z różnych dziedzin naszego życia.

Istnieje zależność między ustawieniem planet a wydarzeniami na ziemi. (Jak na górze, tak i na dole).

Charakter człowieka, jak i wszystko co go spotyka w życiu jest do przewidzenia na podstawie położenia planet. Astrologia posługuje sie symbolami, których znaczenie trzeba poznać, aby móc swobodnie władać jej językiem.

Dlatego wszystkich chetnych zapraszamy na kurs dla początkujacych oraz na warsztato-seminaria dla zaawansowanych. Każde ze spotkań będzie się odbywać raz w miesiącu.

Kurs astrologii dla początkujacych będzie omawiał następujace tematy:

Słońce, Księżyc i Planety
Znaki zodiaku
Znaczenie domów horoskopu
Działania na aspektach
Tworzenie kosmogramu
Kosmogram dynamiczny
Techniki predykcyjne:
– tranzyty i progresje
– solariusz
– lunariusz
– zakresy aspektów
– elementy astrologii porównawczej wektorowej
Interpretacja kosmogramu

Na warsztato-seminariach dla stalych bywalców dotychczasowych spotkań będą omawiane bieżące wydarzenia, jak i wybrane przez uczestników tematy. Serdecznie zapraszamy każdego, kto juz posiadł podstawową wiedzę, do kontynuacji nauki na naszych spotkaniach. Zapewniamy gorącą dyskusję i wyjaśnianie wszelkich wątpliwości.

Ryszard V Borowiecki – doświadczony wykładowcą, prowadzącym przez wiele lat program autorski „Spotkania z Astrologią ” w telewizji TOYA. Autor video-bloga www.asborowiecki.net, w którym omawia różne tematy w oparciu o wiedzę astrologiczną. Prowadził wykłady w Polskim Cechu Bioeneroterapeutów w Warszawie, Polskim Stowarzyszeniu Astrologicznym oraz Polskim Cechu Naturopatów i Hipnotyzerów.

Spotkanie otwarte, na którym omówiona zostanie formuła spotkań seminaryjnych oraz tematy z kursu astrologii.

Kurs Astrologii dla początkujących ( mała sala )

Seminarium dla zaawansowanych ( mała sala )

19 stycznia 2016, godz. 18 – 21 ( może trwać dlużej )

Cena zostanie podana na spotkaniu otwartym

Prowadzi Ryszard Borowiecki

Miejsce:
Stowarzyszenie „Sztuka Dobrego Życia”, Łódź, ul. Sienkiewicza 61.
Jak trafić: wejście z Pasażu Schillera, budynek pofabryczny – tuż przy Straży Miejskiej. Po przejściu przez bramę należy kierować się w lewo do ostatniej klatki schodowej. Na drzwiach jest plakat Stowarzyszenia.

Informacje:
telefonicznie: 512 354 599 lub 692 778 413
www.sztukadobregozycia.pl.
Tak to tylko astrologia
oj
Królewska Wiedza

Leave a comment

Szanowni Państwo, od 25 maja 2018 roku we wszystkich krajach Unii Europejskiej obowiązuje Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO), od tego czasu mogę kontaktować się z Państwem tylko jeśli udzielicie mi Państwo wyraźnej zgody. W przypadku gdy przetwarzanie danych osobowych odbywa się na podstawie Państwa zgody, macie Państwo prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie, co pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Zgodę na przetwarzanie danych osobowych można wycofać wysyłając e-mail na adres: r.borowiecki@gmail.com