Życie po Życiu

dzien dobry znowu. ja tak z beczki obok. czy uwaza pan ze jesli (teoretycznie) istnieje „zycie po zyciu” „niebo” jak zwal tak zwal, to nasze czyny zostana osadzone, czy jednak „nic nie dzieje sie przypadkiem” i „tak naprawde nikt nie ma zlych zamiarow”?

Tak to tylko astrologia
oj
Królewska Wiedza

4 komentarze

  1. bartekzzz pisze:

    Witam mam takie pytanie czy miejsce zamieszkania na inny kraj,może aż tak zmienić nasz kosmogram?Może być tak,żę np w Polsce nie ma się szans osiągnać niczego a w innym kraju będziemy się lepiej czuć?

  2. Cez pisze:

    i ze jeszcze tak spytam o opinie – jakby mial pan tam kiedys czas – co jest wazinejsze – samopoczucie czy rozwoj?

Leave a comment

Szanowni Państwo, od 25 maja 2018 roku we wszystkich krajach Unii Europejskiej obowiązuje Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO), od tego czasu mogę kontaktować się z Państwem tylko jeśli udzielicie mi Państwo wyraźnej zgody. W przypadku gdy przetwarzanie danych osobowych odbywa się na podstawie Państwa zgody, macie Państwo prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie, co pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Zgodę na przetwarzanie danych osobowych można wycofać wysyłając e-mail na adres: r.borowiecki@gmail.com