Astrologia w Modzie i Urodzie

Dodam jeszcze, że prawdziwe kobiety a nie lale, których celem jest tylko wyglądać, na codzień nie wyglądają jak panie z filmów i reklam, które do tych filmów i reklam przygotowuje się czasem godzinami a zdjęcia i tak koryguje. Sądzę, że chłopców powinno się w tym kierunku edukować, żeby nie krzywdzili swoich partnerek, jak również sami nie czuli się sfrustrowani, że po kilku randkach lub zbyt szybkim zamieszkaniu razem, nagle widzą swoją partnerkę w innym świetle niż na randce w klubie, czy na weselu cioci. Jeśli ktoś chce mieć lalę, która tylko wygląda, to też nie powiniem oczekiwać od niej więcej niż dobrego wyglądu. A jeśli ktoś chce mieć kobietę, która ogarnie jego cały świat, a sam chce tylko dobrze wyglądać, to niech nie oczekuje, że zawsze i wszędzie jego kobieta będzie wyglądała jak z reklamy.
Panowie i Ty Bartekzzz, my prawdziwe kobiety inaczej wyglądamy na imprezie małej, dużej, inaczej na spacerze w górach, inaczej na basenie bez makijażu, inaczej robiąc remont mieszkania, inaczej robiąc pranie i porządki świąteczne, już zupełnie inaczej w połogu, karmiąc piersią dziecko piętnasty raz w ciągu doby, jednocześnie odrabiając lekcje z pozostałymi czy obierając ziemniaki, m.in. dla tego „co się przy nim jest”. Ale nawet z tego stanu potrafimy przygotować się do wieczornego wyjścia, jeśli ktoś nam tym choć troszkę pomoże. Może, gdyby kobiety nie dały się tak obciążać zadaniami, a mężczyźni nie obciążali ich tak codziennością, dbali o to by kobiety miały możliwości zadbania o siebie, to też na codzień kobiety wyglądałyby lepiej i nie trzeba byłoby się oglądać za innymi.

Tak to tylko astrologia
oj
Królewska Wiedza

1 komentarz

  1. bartekzzz pisze:

    Mam takie pytanie.jeśli chodzi o kosmogram czy widąć to że kobieta żle się prowadzi?lub przykladowo mężczyzna kocha inaczej? Czy może byc tak że przyciąga się takie kobiety co żle sie prowadzą,lub kobieta przyciąga mężczyzn którzy zdradzają?Takie zjawisko widać już u małego dziecka czy to dzieje się na wskutek jakiś wydarzeń w życiu?

Leave a comment

Szanowni Państwo, od 25 maja 2018 roku we wszystkich krajach Unii Europejskiej obowiązuje Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO), od tego czasu mogę kontaktować się z Państwem tylko jeśli udzielicie mi Państwo wyraźnej zgody. W przypadku gdy przetwarzanie danych osobowych odbywa się na podstawie Państwa zgody, macie Państwo prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie, co pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Zgodę na przetwarzanie danych osobowych można wycofać wysyłając e-mail na adres: r.borowiecki@gmail.com