Dotyk Piękna

Witam Panie Ryszardzie! Mam pytanie, może ma Pan pomysł, w jaki sposób zodiakalna panna może nauczyć się szacunku wobec autorytetu, zaakceptowania że ktoś może wiedzieć więcej w danej dziedzinie. Istnieje we mnie dość głębokie przekonanie, że wiem zawsze najlepiej, że się zawsze mam rację. Bywa, że w relacji z drugą osobą czasem wybucham irytacją z powodu niedomysłu (niedorzeczności) drugiej osoby, oczywiście nie mówię jej tego wprost, ale za często daję jej do zrozumienia, że nie myśli w sposób wystarczająco jasny, logiczny.
Zdaję sobie sprawę, że to na pewno będzie niełatwa droga do przepracowania i odpowiedź też nie jest prosta, więc zrozumiem jeśli Pan nie odpowie..

Tak to tylko astrologia
oj
Królewska Wiedza

Leave a comment

Szanowni Państwo, od 25 maja 2018 roku we wszystkich krajach Unii Europejskiej obowiązuje Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO), od tego czasu mogę kontaktować się z Państwem tylko jeśli udzielicie mi Państwo wyraźnej zgody. W przypadku gdy przetwarzanie danych osobowych odbywa się na podstawie Państwa zgody, macie Państwo prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie, co pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Zgodę na przetwarzanie danych osobowych można wycofać wysyłając e-mail na adres: r.borowiecki@gmail.com