Miłość nie jedno ma imię .

2 komentarze

  1. bartekzzz pisze:

    Zgadzam się z Panem w 100% obserowałem dużo kobiet które szukają księcia z bajki to za niski to za gruby i tak zawsze coś nie tak albo za mało włosów na głowie.

  2. BEA BLASK pisze:

    Witam wszystkich,jestem zodiakalnym Baranem ,powiem jak ja postrzegam miłość,myślę,że miłość to przede wszystkim dawanie siebie ,dawanie tego co mamy w sobie najlepszego ,dzielenie się wszystkim co mamy ,czyli duchowość,ale i dzielenie się tymi sprawami przyziemnymi,obowiązkami i troskami,wtedy jest przyciąganie i seks .Pozdrawiam i życzę dużo miłości.

Leave a comment

Szanowni Państwo, od 25 maja 2018 roku we wszystkich krajach Unii Europejskiej obowiązuje Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO), od tego czasu mogę kontaktować się z Państwem tylko jeśli udzielicie mi Państwo wyraźnej zgody. W przypadku gdy przetwarzanie danych osobowych odbywa się na podstawie Państwa zgody, macie Państwo prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie, co pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Zgodę na przetwarzanie danych osobowych można wycofać wysyłając e-mail na adres: r.borowiecki@gmail.com