O Astrologii z fotela Dla Eli


www.asborowiecki.net

Naiwne Pytania?
Po co świadomość? to pan określa stany psychiki i bada według własnego uznania.

A tak szeroko pojmowania miłość jako pewne uniwersalne uczucie powinna jak mi się zdaje dawać conajmniej poczucie bezpieczeństwa.
I wcale nie chodzi w tym o spełnianie zachcianek.

Przynajmniej rozumiem co znaczy: nie zrób z siebie idioty

Tak to tylko astrologia
oj
Krókewska Wiedza

1 komentarz

 1. Ela pisze:

  oh, dziękuję.
  Dobrze, że niektórzy chociaż zdają sobie sprawę z tego, że są puchem marnym…
  W erze plastiku i jeszcze innych to prawda, że tak trudno jest odczuwać energie subtelne. Takie jak sympatia, nieść coś co się nazywa pomoc bezintertesowna, choć tak wiele ludzi tego potrzebuje lub chociaż mieć poczucie, że ktoś nas wspiera.
  Nawet przyjaźń zawsze zależna była od standardu życia jakie prowadzą ludzie. Czasem zazdrość dzieli i pewne subtelne uczucia zanim się narodzą i umocnią rozwiewa wiatr „prawdy” i umierają jak ten puch marny rozwiane na cztery strony świata .
  choć prędzej powiedziałabym piach przesypywany przez palce, aż ktoś kiedyś zrozumie, że z prochu jesteśmy i w proch się obracamy.
  Wspaniałe słowa: oby miłość była wokół wszystkich nas teraz i na zawsze 🙂 To też troszkę czas, kiedy powinniśmy się dowiedzieć, że to co dajemy do nas powraca.
  To takie proste,że niby każdy powinien o tym już dawno wiedzieć, energie są wszędzie, czy płyną z gwiazd czy prosto z serca. Albo płyną sobie swobodnie albo są blokowane przez plastik..? może i tak

Leave a comment

Szanowni Państwo, od 25 maja 2018 roku we wszystkich krajach Unii Europejskiej obowiązuje Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO), od tego czasu mogę kontaktować się z Państwem tylko jeśli udzielicie mi Państwo wyraźnej zgody. W przypadku gdy przetwarzanie danych osobowych odbywa się na podstawie Państwa zgody, macie Państwo prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie, co pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Zgodę na przetwarzanie danych osobowych można wycofać wysyłając e-mail na adres: r.borowiecki@gmail.com