Pamięć Wody Zodiak

Woda – pamięć Zodiaku. Tak jest ! Dwie cząsteczki wodoru i jedna cząsteczka tlenu.
Woda jest jedną z najpospolitszych substancji we Wszechświecie. Cząsteczka wody jest trzecią najbardziej rozpowszechnioną molekułą w ośrodku międzygwiazdowym, po cząsteczkowym wodorze i tlenku węgla. Jest również szeroko rozpowszechniona w Układzie Słonecznym: stanowi istotny element budowy Ceres i księżyców lodowych krążących wokół planet-olbrzymów, jako domieszka występuje w ich atmosferach, a przypuszcza się, że duże jej ilości znajdują się we wnętrzach tych planet. Jako lód występuje także na części planetoid, a zapewne również na obiektach transneptunowych.

3 komentarze

 1. Cez pisze:

  czyli pan wie co jest pod sfinksem? sa gdzies rzetelne informacje na ten temat?

 2. Cez pisze:

  tak w ogole to sie nie witam bo nigdzie nie wychodzilem. 😛 myslalem nad kursem ale nie wiem czy sie nadaje i tez trudna data, bo w roku szkolnym.. nie musze tez zostawac jakims mega-expertem, bo medycyna, psychologia, socjologia itd. to duzo roboty, chcialbym dowiedziec sie cos wiecej na ten temat ale nie wiem czy warto, bo nie chce by astrologia byla moim jedynym zajeciem.

 3. Radek pisze:

  Czytałem o Anunaki, rasie Draco i kurcze o całej tej historii. Jest bardzo dużo spojrzeń w te prawieki. Fakt faktem, że dużo interesujących wiadomości zostało i cały czas jest w retuszu. Cała frakcja MiB ma już tak tajemniczą renomę, że prędzej czy później i tak to pęknie. Wachowscy w Matriksie fajnie to pokazali. Interesujące jest też to, że film został nakręcony 1999 r., a np. prawo jazdy Neo jest data ważności 11.09.2001… przypadek ? Nie sądzę.
  Swojego czasu pięknie pisał n/t. the file x Lucjan Znicz. Polecam wszystkim jego książki.

Leave a comment

Szanowni Państwo, od 25 maja 2018 roku we wszystkich krajach Unii Europejskiej obowiązuje Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO), od tego czasu mogę kontaktować się z Państwem tylko jeśli udzielicie mi Państwo wyraźnej zgody. W przypadku gdy przetwarzanie danych osobowych odbywa się na podstawie Państwa zgody, macie Państwo prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie, co pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Zgodę na przetwarzanie danych osobowych można wycofać wysyłając e-mail na adres: r.borowiecki@gmail.com