O AStrologii z fotela i uczciwości.


Belcia, ale jak ktos, zachowa sie wobec ciebie nieuczciwie, i poniesiesz wielkie straty mentalne lub materialne, to nawet bedac uczciwa ze soba bedziesz zdenerwowana. dlatego dobrze by bylo zeby wszyscy byli uczciwi nie tylko do samego siebie.

Ważne aby byc w stosunko do samego sibie szczerym i uczciwym.

Tak to tylko astrologia
oj
Krókewska Wiedza

2 komentarze

  1. Cez pisze:

    takie czasy czlowiek tylko psu moze zaufac (chyba ze zostawie kanapke na stole i wyjde z domu) w kazdym razie ludzie sie zmieniaja, latwo wyobrazic sobie zmiane na lepsze, a na gorsze? i nigdy nie wiadomo, kiedy zmienili sie na gorsze, u niektorych to moze byc nagle, nie wiem czy mozna na to jakkolwiek wplynac. w kazdym razie uwazam za nieuczciwe takie czynnosci jak np. testowanie perfum na zwierzetach, czy zabijanie ich w niehumanitarny sposob. to jest nieuczciwe i sadze ze „Bog” sie nie obrazi jak sprobojemy sie tego pozbyc.

  2. jan piotr z wyspy pisze:

    jestes wielki ryszardzie dzieki.

Leave a comment

Szanowni Państwo, od 25 maja 2018 roku we wszystkich krajach Unii Europejskiej obowiązuje Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO), od tego czasu mogę kontaktować się z Państwem tylko jeśli udzielicie mi Państwo wyraźnej zgody. W przypadku gdy przetwarzanie danych osobowych odbywa się na podstawie Państwa zgody, macie Państwo prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie, co pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Zgodę na przetwarzanie danych osobowych można wycofać wysyłając e-mail na adres: r.borowiecki@gmail.com