Witam na blogu astrologicznym Ryszarda Adama Borowieckiego

10 komentarzy

 1. Wiktor pisze:

  Bardzo fajny klip,dociera do słuchaczy, czekam na ciąg dalszy
  gratuluję i pozdrawiam.

 2. RITA pisze:

  Bardzo ciekawe i pomocne spostrzeżenia, czekamy na więcej!

 3. Marysia pisze:

  „Odpowiedź dla Marioli” – Bardzo dobra wypowiedź merytorycznie, instruktażowo, timbrem głosu, mimiką twarzy i pogodą ducha astrologa. Porady życiowe dobrze wyjaśnione w kontekście układów planetarnych i z dobrym tłem muzycznym. Takich porad więcej.

  Do administratora blogu: Proszę zdjąć mój adres mailowy z witryny, miał być przecież nie publikowany, trzymajmy się ustaleń.

 4. Kristin pisze:

  What a great blog

 5. kris pisze:

  moze jakies filmiki i kilka slow o innych znakach zodiaku bys wrzucil najbardziej interesowalby mnie charakterystyka mezczyzna baran,dziekuje i fantastyczny blog,gratuluje

 6. kris pisze:

  jak mozna sie z toba skontaktowac Ryszardzie?

 7. Marysia pisze:

  Ciekawy ten blog – jakby ZODIAK (omawiany) SŁOWEM i DŹWIĘKIEM. Autor jawi się jako doradca i mediator w trudnych momentach życiowych.Jakże cenne, wartościowe i merytoryczne są rady podawane tu kulturalnie, z wielką wrażliwością, czasem lirycznie, bajkowo, wzruszająco, czasem z poczuciem humoru czy grozą, a ukazujące naturę-istotę danego znaku zodiaku (np. „Łabędzia miłość Wodnika”, „Tajemnica Ryb”, „Jowisz”),różne meandry życia człowieka (np.”Tatol”,”Odpowiedź dla Marka”),kwestie wychowawcze (np.”Dziecko Wodnik”). Ileż dowiedzieć się można o odpowiedzialnej roli astrologa. Ile daje do myślenia „ciepło wypowiedzi”, by zrozumieć „jak dalej żyć”. Czekamy na więcej tych astro-opowiastek. Marysia

 8. Danuta pisze:

  Panie Ryszardzie , czy można się z Panem skontaktować telefonicznie , lub emailowo w sprawie kosmogramu .Potrzebuję Pana rady.
  Serdecznie pozdrawiam.
  Danuta Pećka
  Łódź

 9. Danuta pisze:

  Panie Ryszardzie , czy można się z Panem skontaktować telefonicznie , lub emailowo w sprawie kosmogramu .Potrzebuję Pana rady.
  Serdecznie pozdrawiam.
  Danuta
  Łódź

 10. Anna S pisze:

  Witaj Ryszard ;o)

  Prywatnie…

  Na całym blogu brakuje mi profilu o Tobie.
  Zdjęcie, podstawowe informacje, doświadczenie ect…..
  To tak od strony technicznej.

  Im dłużej Ciebie oglądam, tym większą wzbudzasz we mnie sympatię. Czarujący z Ciebie mężczyzna. Masz dar. Przyjemnie się ciebie słucha, umiesz używać słów, komponować je w ciekawy poetycki sposób, to bardzo ekscytujące.

  A wracając do tego co mi odpowiedziałeś, to nie do końca się zgadzam, zawsze byłam sceptykiem, ale bardzo dziękuję. Zrobiłeś to tak uroczo, że chce się więcej… mmmrryyy ;o)
  Więc udzielam Ci ;oP pozwolenia opisania mnie w pełnej krasie. Włocławek, środa 20.05 .
  Kurcze, strasznie mnie intrygujesz.
  Ciekawi mnie Twoja wiedza, umysł to jedyny narząd u mężczyzny który jest sexy, Ty jesteś sexy.

  Pozdrawiam Cię z pełnym szacunkiem, bardzo miło i spontanicznie.

  Anna eeS ;o)

Leave a comment

Szanowni Państwo, od 25 maja 2018 roku we wszystkich krajach Unii Europejskiej obowiązuje Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO), od tego czasu mogę kontaktować się z Państwem tylko jeśli udzielicie mi Państwo wyraźnej zgody. W przypadku gdy przetwarzanie danych osobowych odbywa się na podstawie Państwa zgody, macie Państwo prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie, co pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Zgodę na przetwarzanie danych osobowych można wycofać wysyłając e-mail na adres: r.borowiecki@gmail.com