O Astrologii kilka słów


www.asborowiecki.net
Jasne, że na blogu nie ma co uczyć. Te odpowiedzi raczej pomagają widzom zrozumieć jak to działa i czy to jest wiedza dla nich, czy chcą ją zgłębiać. No bo jeżeli komuś się wydawało, że astrologia to jest szklana kula albo lampa Alladyna, że powie się życzenie i wszystko się spełni, no to może się rozczarować na takim kursie. Bo czasami można odnieść wrażenie, że to właśnie jest magia, czary mary i wszystko się da zrobić, a ja teraz widzę, że tu jest dużo myslenia, prognozowania, dopasowywania i jeszcze rozsądek potrzebny, a przy tym jest odpowiedzialność za to, co sie komuś mówi albo radzi.
Tak to tylko astrologia
oj
Królewska Wiedza

1 komentarz

  1. Misty pisze:

    Dzień dobry
    mam prośbę, czy mógłby Pan powiedzieć coś o osobie, w której kosmogramie Ascendent, Pluton i Jowisz znajdują się w Skorpionie. Pluton jest w regresji w 1 domu i tworzy trygon ze Słońcem i koniunkcję z Ascendentem. Jowisz w 11 domu. Słońce i Merkury w Raku w 8 domu. Słońce w trygonie z Ascendentem. Księżyc w Wadze. Czy ciężko ze mną wytrzymać? Mam nadzieję, że nie namieszałam za bardzo. Z góry serdecznie dziękuję.

Leave a comment

Szanowni Państwo, od 25 maja 2018 roku we wszystkich krajach Unii Europejskiej obowiązuje Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO), od tego czasu mogę kontaktować się z Państwem tylko jeśli udzielicie mi Państwo wyraźnej zgody. W przypadku gdy przetwarzanie danych osobowych odbywa się na podstawie Państwa zgody, macie Państwo prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie, co pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Zgodę na przetwarzanie danych osobowych można wycofać wysyłając e-mail na adres: r.borowiecki@gmail.com