13 znak zodiaku

https://youtu.be/CTtSqXeQuzs

3 komentarze

 1. Cez pisze:

  UWAGA ANALIZY SKORPIONA

  Mimo że przez obszar gwiazdozbioru przebiega ekliptyka, Wężownika nie zalicza się w astrologii do gwiazdozbiorów zodiakalnych. Wynika to z tego, że granice tego gwiazdozbioru przecinają ekliptykę od stosunkowo niedługiego czasu – od standaryzacji gwiazdozbiorów w roku 1930. Przez gwiazdozbiór przebiega obecnie 18,6° ekliptyki – ponad 3/5 znaku Strzelca. Słońce wędruje na tle konstelacji pomiędzy 29 listopada a 18 grudnia.

  W 1604 roku w gwiazdozbiorze nastąpił ostatni z trzech wybuchów supernowej zaobserwowanych w naszej Galaktyce, opisany m. in. przez niemieckiego astronoma Johannesa Keplera.Przyćmiewała ona wtedy wszystkie inne gwiazdy. Gwiazda obecnie 19m, nazwana na jego cześć Supernową Keplera, wówczas rozbłysła do -2,5m.

  byc moze wezownik jednak od pewnego czasu zaczal miec swoj wplyw, a te wydarzenie z supernowa w 1604 roku mialo byc sygnalem od stworcy, ze rodzi sie nowy znak?

  http://static9.depositphotos.com/1006045/1079/i/950/depositphotos_10797459-Zodiac-On-Papyrus.jpg – to zodiak z papirusow, czy aby napewno mozna tu doszukac sie 12 znakow? np. ten blizniat to dwie osoby? koziorozec, baran, byk – ok, a czwarty zwierzak w tym stylu zaznaczony na obrazku to czym jest? bo reszta znakow to rak, skorpion.. wlasnie, chwila moment, tam jest tylko jeden zwierzak skorpiono-rako podobny. to jednego brakuje, chyba ze skorpionem jest ptak.

  co jezeli to taka przepowiednia, zaczynajaca sie od poczatku koncowek kolka, a konczaca sie na srodku? tam gdzie waz? to by byla taka przepowiednia tego, ze ma sie pojawic nowy znak. i czym sa te biale kolka, ktore pojawiaja sie tylko po jednej stronie obrazu? planeta, oko, slonce? natomiast na „wadze” ktos siedzi w bance zamkniety z mala biala kulka. i czym ma byc ta biala rzecz na samym srodku? przypomina … … .. … … dym wydostajacy sie z tego dziwnego naczynia ktore ma ten duzy zwierzak?

 2. Cez pisze:

  a gdybym tak np. rozwalil ksiezyc, to bym byl wolny od jego wplywow? czy planety sa tylko znakami, a nie czynnikami?

 3. Cez pisze:

  jestem pewny jakby takiej wspolnej energi od kosmosu, czesto ludzie mowia o czyms tego samego dnia akurat. np gdy mowil pan o tym podawaniu na tacy, akurat inny kolega tego samego dnia mi opowiadal godzine wczesniej opowiesc o uczniach ktorym pokroili melona, z tym samym moralem, jak bylem dzieckiem to nie raz bylo tak ze ktos akurat poruszal jakis temat duchowy, i potem tego samego dnia ktos poruszal ten sam temat mimo ze te osoby sie nie znaly – to tak jakby ten temat byl narzucany przez planety do przemyslenia

Leave a comment

Szanowni Państwo, od 25 maja 2018 roku we wszystkich krajach Unii Europejskiej obowiązuje Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO), od tego czasu mogę kontaktować się z Państwem tylko jeśli udzielicie mi Państwo wyraźnej zgody. W przypadku gdy przetwarzanie danych osobowych odbywa się na podstawie Państwa zgody, macie Państwo prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie, co pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Zgodę na przetwarzanie danych osobowych można wycofać wysyłając e-mail na adres: r.borowiecki@gmail.com