Saturn i reszta

1 komentarz

 1. Adam pisze:

  😉
  Ostatnio natknąłem się na książkę
  autorstwa Liz Green’a,m Rok wydania: 1999: ‚Saturn’, gdzie można we wspaniały sposób zrozumieć rolę Saturna, zarówno w horoskopie indywidualnym, jak i partnerskim. Można się dowiedzieć jak wypływają Nasze ograniczenia, co hamuje nasz rozwój, i trzyma jakby na smyczy „Chce ale nie mogę” ale i w pozytywnym aspekcie: „Dobrze że się powstrzymałem”.
  Mnie bardzo zainteresował opis aspektu Saturn-Pluton. Doświadczenia, charakterystyka, rozterki a przede wszystkim osobowości ludzi z aspektami Saturna do Plutona. Nie będę tutaj przypisywał oraz przywoływał tekstu – zapraszam do książki. Pozwolę sobie tylko na jeden fragment:

  „Spośród wszystkich planet jedynie Pluton jest prawdziwym przyjacielem Saturna,(…)gdy się ma takiego przyjaciela, niepotrzebni są wrogowie;)”

  Liz Green: ‚Saturn’, Rok wydania: 1999, Wydawnictwo: Studio Astropsychologii

  Pozdrawiam

Leave a comment

Szanowni Państwo, od 25 maja 2018 roku we wszystkich krajach Unii Europejskiej obowiązuje Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO), od tego czasu mogę kontaktować się z Państwem tylko jeśli udzielicie mi Państwo wyraźnej zgody. W przypadku gdy przetwarzanie danych osobowych odbywa się na podstawie Państwa zgody, macie Państwo prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie, co pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Zgodę na przetwarzanie danych osobowych można wycofać wysyłając e-mail na adres: r.borowiecki@gmail.com