Psychiczne Zahamowania, Lęki Sektora XII

2 komentarze

  1. Upiorny pisze:

    A czy osoba urodzona 9.9.1979 o 6.oo w Poznaniu ma spore szanse na uwięzienie?Ma 4 ważne elementy(w tym Słońce i złoczynny Saturn) w 12 domu w kwadraturze do Neptuna.Pytała się o interpretacje horoskopu ale aż tak dobrze się nie znam aby kategorycznie oświadczyć co to może znaczyć że ma tyle wszystkiego w 12 domu.I aktualnie ma słabą kwadraturę do tych planet i koniunkcję z Neptunem tranzytującego Saturna.Jeżeli nie to w jakich znakach zwiększa szanse coś z 12 domu na uwięzienie w zależności od sytuacji-w więzieniu -z powodu wyroku,wskutek porwania czy ewentualnie jakiejś katastrofy.Poza tym w innym kontekście jako sytuacje rodem z opowieści o Robinsonie Crusoe czyli brak możliwości opuszczenia niedużego terenu.

  2. Paulina pisze:

    A czy można określić jakie aspekty powinno się unikać u niektorych postaci I ktore osoby omijać szerokim łukiem aby zaoszczedzic sobie przykrości i aby w przyszłości omijać intrygantow szerokim łukiem.

Leave a comment

Szanowni Państwo, od 25 maja 2018 roku we wszystkich krajach Unii Europejskiej obowiązuje Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO), od tego czasu mogę kontaktować się z Państwem tylko jeśli udzielicie mi Państwo wyraźnej zgody. W przypadku gdy przetwarzanie danych osobowych odbywa się na podstawie Państwa zgody, macie Państwo prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie, co pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Zgodę na przetwarzanie danych osobowych można wycofać wysyłając e-mail na adres: r.borowiecki@gmail.com