Dalti

1 komentarz

 1. Dalti pisze:

  Czuje się zobowiązany odpisać .
  Panie Ryszardzie ,nie wiem czy jest pan dobrym człowiekiem , ale na pewno dobrym astrologiem z koro pan z tych swoich gwiazd wyczytał o moim charakterystycznym wyglądzie . A.. Jak pan przytoczył o tym krzywym nosie to o mało nie spadłem ze śmiechu z fotela. faktycznie miałem krzywy nos od urodzenia ,nawet dwa razy złamany co i tak go specjaliści nie do końca wyprostowali w linii prostej haa.. hmm…..nie mam rudych włosów jestem blondynem o piwnych oczach.
  Co do kobiet to raczej od nich uciekam żeby się znowu w coś nie zaangażować w to! co nie chce do końca.. Ale lubię ich towarzystwo wiec nie mieszkam.
  Nie wypowiada się o sobie publicznie bo tego nie lobię ,bo i po co. Ale postaram się na podstawie pańskiej wypowiedzi o moim charakterze odpowiedzieć coś o sobie.

  01:38 Nie ale życie bez muzyki było by dla mnie jak danie bez przyprawy.
  01:43 Tak ale raczej historie i zdarzenia ludzi z przeszłości
  02:44 Jeden z najlepszych zawodów, „Stolarz”.Jest to profesja bardzo twórcza i rozwojowa w każdej dziedzinie sztuki ,ostatnimi czasy sprowadzona do podrzędnej i okrojonej dziedziny. Często rysuje i wykonuje zdjęcia ale to raczej hobbistycznie
  02:48 Jestem raczej przepracowany
  04:06 tak ale ostatnimi czasy niewielu( odmienne poglądy życiowe)
  04:47 tak(kobieta) ale mam inne plany na nadchodzące miesiące
  05:20 po powrocie do polski planuje podroż na motocyklu ,gdzieś,(pewnie przez Bieszczady)
  09:05 pewnie będę musiał się rozliczyć!?
  10:35 pobyć ale nie mieszkać
  11:16 cos za coś

  13:17 również dziękuje za odpowiedz, nie spodziewałem się Aż….dziękuje i pozdrawiam

Leave a comment

Szanowni Państwo, od 25 maja 2018 roku we wszystkich krajach Unii Europejskiej obowiązuje Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO), od tego czasu mogę kontaktować się z Państwem tylko jeśli udzielicie mi Państwo wyraźnej zgody. W przypadku gdy przetwarzanie danych osobowych odbywa się na podstawie Państwa zgody, macie Państwo prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie, co pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Zgodę na przetwarzanie danych osobowych można wycofać wysyłając e-mail na adres: r.borowiecki@gmail.com