Pluton w Zodiaku

http://pclab.pl/news64793.html

5 komentarzy

 1. Adam pisze:

  Witam
  Wspaniały film i jeden z najwspanialszych wypowiedzi jakie widziałem u Pana. A dlaczego, bo wydaje mi się taki prawdziwy. Taki sądowy. Taki ostateczny. Taki jakby powinien być na końcu- podsumowujący Pana wszystkie filmy o znakach i nie tylko. Poza tym wspaniale widać prawdziwość wypowiedzi i emocjonalność wypowiadanych słów.
  Dodając coś od siebie…
  Jakże wspaniała ta karłowata Planeta. Oddalona bardzo bardzo daleko, na której jest niesamowity chłód: -230 stopni Celsjusza. Podobno http://gallery.astronet.pl/
  o takim wyglądzie powierzchni

  I teraz wyobraźmy sobie siebie, gdzie zostaliśmy zesłani przez Boga Świata podziemnego i przyciśnięci do gleby. Gdzie zostajemy sam na sam ze swoim sumieniem i swoim ja.
  Pluton, czyli strażnik- tam na planecie dostajemy najtwardsze wskazówki życia. Nie możemy przed nim uciec i się schować. Musimy go oswoić- słuchać go i być z nim. On wie co dla Nas ważne i jeśli On naprawdę Nas wybrał to będzie dla Nas walczył- bo to On wybiera Nas. Tylko najpierw musi Nas przygotować i przetestować- wiele razy trzepnąć o glebę , wygnieść i patrzeć czy staniemy.
  A staniemy bo Nam będzie w tym pomagał i popędzał- nie da odpocząć. A za każdym razem staniemy silniejszy i z doświadczeniem co robić czego nie robić, gdzie iść czego pożądać a czego nie. Zmienia nasze życie, aby dać nam lekcję. Bo on naprawdę walczy i wydobywa z Nas podświadome moce i walczy o głębokie relacje społeczne i czystą miłość. Jest naszym strażnikiem godności. Żołnierzem prawdy. Cały czas zmusza do transformacji i działania- przeobrażenia. Tu nie chodzi o zmiany, ale żebyśmy stanęli na granicy swojej wytrzymałości i poznali istotę istnienia. On nie namawia czy doradza, stosuje metody jednoznaczne, rzuca o glebę przewija przez walec- jeśli nie wstaniesz to leż. Masz stać na straży drogi którą wybrałeś- na którą to On Ci pozwolił wejść. I to nie jest wbrew pozorom ku złym i ciemnym rzeczom.
  Jeśli już wszedłeś na plutoniczną prostą ścieżkę zwycięstwa musisz w niej wytrwać. Chodzi o walkę o dobro, prawdę i skuteczność, siłę i zwycięstwo. Chodzi o istotę poznania. Poznania tego co jest znane tylko największym i najbardziej odległym. A największe nasze pytania powinny dotyczyć tego kim jesteśmy, gdzie idziemy i kim będziemy potem. Przecież za -dziesiąt lat Nas tu nie będzie.
  Jeśli na plutonicznej ścieżce chcesz robić bardzo złe rzeczy- walnie Cie o glebę. Jeśli będziesz chciał iść skrótami lub inną drogą krętą- Pluton przywoła Cię do porządku i nie pozwoli żebyś poddał się słabościom. Nie każdy może poznać najgłębsze i największe tajemnice podziemnego świata. A żadna Wszechmocna postać nie chce żebyś stał się jedną z nich, abyś dorównał. Dlatego ta ścieżka plutoniczna jest taka ciężka. Ale jak już na niej jesteś- jest wielki, mimo tego że wali Cie raz za razem o glebę. A czemu…?
  Zacytuję wspaniały cytat i chyba trafny:
  Są ludzie jak gwiazdy na niebie, świecą, żyją i choćby dziś umarły to my to przeoczymy.
  Ale niektórzy z Nas są jak komety- żyją, spalając się, aż w końcu znikają, lecz jest to koniec godny życia.

  A jeśli już naprawdę na pewnym etapie życia zostaliśmy przeczołgani pługiem jak Pan Ryszard powiedział. Gdy zostaliśmy jak ten ziemniak zatopieni w glebie. To po to, żeby odrodzić się z popiołów jak Feniks. Tego chce od Nas Wszechświat- ale sława kosztuje. A Pluton będzie naszym promotorem.
  W życiu zawsze jest coś kosztem czegoś.

 2. Bartek87 pisze:

  Kiedys sie spotkałem z takim określeniem jak „mocno osadzony pluton” w kosmogramie moglby Pan wyjasnic o co chodzi?

 3. Kinga G pisze:

  Panie Ryszardzie, co daje kwadratura wenus do plutona w horoskopie urodzeniowym? Trochę się tym plutonem przeraziłam.
  Z tego co wiem, mam go w 2 domu.
  Urodziłam się 26.07.1992, 11.40, Kalisz.

  • Adam pisze:

   Witaj
   Nie jestem mistrzem astrologi i pewnie Astrologus Ryszard odpowie profesjonalnie, ale z mojej analizy i zgromadzonej wiedzy- kwadratura wenus do plutona to przede wszystkim pewnego rodzaju problemy i zgrzyty w kontaktach z partnerami.
   Może to na przykład oznaczać dość duże problemy w porozumiewaniu się z współpracownikami, kolegami i znajomymi ze studiów, akademika itd. To także wchodzenie w toksyczne związki i niszczące znajomości.

   A jak można przeczytać (tutaj podam źródło:Konaszewska- Rymarkiewicz Astrologia Porównawcza- Synastry) osoby z natalną kwadraturą lub opozycją Wenus/ Pluton często odnoszą się do innych z bezosobową formą miłości. Mogą początkowo wydawać się kochający, uprzejmi ale potem ujawni się, że ich prawdziwe motywacje nie świadczą o ich bezinteresowności. Często udają życzliwy uśmiech do zrealizowania zamierzonego celu. Takie osoby dochodzą często do poczucia samotności. A także wiadome autodestrukcyjne działanie- poprzez cechę Plutona jaką jest przyciąganie i odpychanie

Leave a comment

Szanowni Państwo, od 25 maja 2018 roku we wszystkich krajach Unii Europejskiej obowiązuje Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO), od tego czasu mogę kontaktować się z Państwem tylko jeśli udzielicie mi Państwo wyraźnej zgody. W przypadku gdy przetwarzanie danych osobowych odbywa się na podstawie Państwa zgody, macie Państwo prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie, co pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Zgodę na przetwarzanie danych osobowych można wycofać wysyłając e-mail na adres: r.borowiecki@gmail.com